Fotografia 3D

 

ODKRYJ ŚWIAT FOTOGRAFII 3D

 

studiofc fotografia 3D barcelona

 

Zdjęcia trójwymiarowe ( stereoskopowe ) zachwycają od 150 lat! Rozwój technologi pozwala dzisiaj cieszyć się zdjęciami i filmami 3D w rewelacyjnej jakości. Nowoczesne kina, telewizory 3D, wirtualna rzeczywistość VR pozwalają zatopić się przestrzennym świecie

 

Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia trójwymiarowe 3D. Do druku ( anaglif ), do internetu ( stereopara side by side full ) i do wyświetlania na nowoczesnych telewizorach 3D ( side by side half i full ).

Naszą ofertę szczególnie kierujemy do urzędów miast, które dbają o wizerunek miasta i chcą w atrakcyjny sposób pokazać zabytkowe miejsca, nowoczesne obiekty jak i ciekawe miejsca rekreacji i wypoczynku. Zdjęcia 3D wykonujemy w pełni zsynchronizowanymi lustrzankami cyfrowymi co daje możliwość zatrzymania w kadrze bardzo dynamicznych planów

Otrzymasz fotografie w wysokiej rozdzielczości w formie stereopary i anglifu. Masz pytania, zadzwoń pod numer +48 601508689 lub kliknij tutaj, aby wysłać e-mail.

anaglif fotografia 3D studiofc lotnisko jasionka
fotografia 3D studiofc split
fotografia 3D studiofc marineland hiszpania
fotografia 3D studiofc kobieta studio
fotografia 3D studiofc przyroda anaglif
fotografia 3D studiofc hiszpania anaglif

Zobacz więcej przykładowych zdjęć 3D

Użyteczne informacje i często zadawane pytania

Co to jest anaglif ( anaglyph )?

Jest to obraz 3D trójwymiarowy ( stereoskopowy ), który należy oglądać za pomocą okularów 3d z czerwoną i niebieską szybką. Anaglify najczęściej wykorzystywane są w materiałach drukowanych jak i w publikacjach internetowych. W procesie postprodukcji i edycji optymalizujemy anaglify pod kątem kolorystyki, co znacznie wpływa na poprawę odbioru i minimalizuje przenikanie się obrazów przeznaczonych dla prawego i lewego oka.

Co jest stereopara?

Stereopara jest obrazem 3D złożonym z dwóch fotografii przeznaczonych dla prawego i lewego oka ułożonych obok siebie. Stereopary najczęściej wykorzystuje się do projekcji na nowoczesnych urządzeniach z ekranami w systemie polaryzacyjnym lub migawkowym. System polaryzacyjny i migawkowy wykorzystują najnowsze telewizory 3D.

Licencje

Wszystkie otrzymane od nas zdjęcia możesz wykorzystywać na wszystkich polach eksploatacji bez ogranieczeń czasowych.