Fotografia Żywności

 

ZDJĘCIA, KTÓRE KUSZĄ

 

zywnosc1

 

Czy jest coś bardziej kuszącego niż zdjęcia z doskonale przygotowanym jedzeniem?

Nasze zdjęcia żywności powodują doznania smakowe jeszcze przed złożeniem zamówienia. Wykonujemy świeże, smaczne i kuszące zdjęcia, które są idealne do reklamy, kart menu, opakowań i etykiet.
Zdjęcia dla Ciebie możemy wykonać w naszym studiu lub w Twojej firmie lub restauracji. Wszystkie fotografie dostarczymy w wysokiej rozdzielczości (do druku, katalogu, ulotki, karty menu i opakowań) i niskiej rozdzielczości (do szybkiego ładowania na stronach internetowych,do e-sklepów, dla portali społecznościowych i do przesyłania pocztą elektroniczną). Potrzebujesz doskonałych zdjęć żywności zadzwoń 601508689 lub naoisz e-maila.

 

fotografia-zywnosci
fotografia-zywnosci
fotografia-zywnosci
fotografia-zywnosci
fotografia-zywnosci
fotografia-zywnosci

Zobacz więcej przykładowych zdjęć


Użyteczne informacje i często zadawane pytania

Usuwanie tła

W procesie postprodukcji i edycji usuwamy tło ze zdjęcia. Produkty przedstawione są na białym tle, w wyniku czego uzyskujemy wysokiej jakości zdjęcia. Na zamówienie możemy również dostarczyć Państwu pliki zawierające ścieżkę odcięcia.

Co jest w wysoka rozdzielczość zdjęć?

Zdjecia w wysokiej rozdzielczości wykorzystuje się w materiałach drukowanych, gdzie ważny jest duży rozmiar. Ze względu na wielkość pliku nie nadają się do internetu. Duża liczba pikseli gwarantuje bardzo dobrą jakość wydruku. 

Co to jest niska rozdzielczość zdjęć?

Zdjęcia w niskiej rozdzielczości bardziej nadają się do wykorzystania na stronach internetowych i do przesyłania pocztą elektroniczną. Im mniejszy obraz, tym mniejszy rozmiar pliku, dlatego Twoja strona będzie się ładować szybciej. Jeśli używasz SEO (pzycjonowanie strony) jako strategii marketingowej online, szybkość jest ważnym czynnikiem, który brany jest pod uwagę w wynikach wyszukiwania. Dostarczymy Państwu obie wersje zdjęć, do korzystania w trybie online i do w wysokiej jakości publikacji drukowanych.

Licencje

Wszystkie otrzymane od nas zdjęcia możesz wykorzystywać na wszystkich polach eksploatacji bez ogranieczeń czasowych.