Wnętrza i Architektura

 

UCHWYCIĆ WYGLĄD I STYL

 

fotografia wnetrz

 

Zaprezentuj swoje miejsce pięknymi fotografiami. Nie ważne czy wnętrza są lekkie i jasne, nowoczesne i bardzo szczegółowe, duże czy małe - wiemy jak je sfotografować, jak pokazać wszystkie cechy architektoniczne, które czynią Twoje miejsce wyjątkowym.

 

Wykonujemy profesjonalne, wysokiej jakości zdjęcia wnętrz i architektury:

hoteli
kawiarni, restauracji, klubów
salonów usługowych
klubów fitness i siłowni
pomieszceń biurowych
hal produkcyjnych
obiektów użyteczności publicznej
obiektów handlowych
wntrza 1
wntrza 5
157
083
wntrza 8
wntrza 9

Zobacz więcej przykładowych zdjęć

Użyteczne informacje i często zadawane pytania

Usuwanie tła

W procesie postprodukcji i edycji usuwamy tło ze zdjęcia. Produkty przedstawione są na białym tle, w wyniku czego uzyskujemy wysokiej jakości zdjęcia. Na zamówienie możemy również dostarczyć Państwu pliki zawierające ścieżkę odcięcia.

Co to jest wysoka rozdzielczość zdjęć?

Zdjecia w wysokiej rozdzielczości wykorzystuje się w materiałach drukowanych, gdzie ważny jest duży rozmiar. Ze względu na wielkość pliku nie nadają się do internetu. Duża liczba pikseli gwarantuje bardzo dobrą jakość wydruku. 

Co to jest niska rozdzielczość zdjęć?

Zdjęcia w niskiej rozdzielczości bardziej nadają się do wykorzystania na stronach internetowych i do przesyłania pocztą elektroniczną. Im mniejszy obraz, tym mniejszy rozmiar pliku, dlatego Twoja strona będzie się ładować szybciej. Jeśli używasz SEO (pzycjonowanie strony) jako strategii marketingowej online, szybkość jest ważnym czynnikiem, który brany jest pod uwagę w wynikach wyszukiwania. Dostarczymy Państwu obie wersje zdjęć, do korzystania w trybie online i do w wysokiej jakości publikacji drukowanych.

Licencje

Wszystkie otrzymane od nas zdjęcia możesz wykorzystywać na wszystkich polach eksploatacji bez ogranieczeń czasowych.