Fotografia Produktowa

POKAŻEMY TWOJE PRODUKTY W NAJLEPSZYM ŚWIETLE

produkt

Bez względu na to jak duże lub małe są Wasze produkty i bez względu na to z czego są wykonane, wykonamy idealne zdjęcia produktowe na potrzeby druku i do internetu.

Wykonaliśmy tysiące zdjęć produktów, posiadamy wiedzę techniczną, umiejętności i entuzjazm do podejmowania wszelkich wyzwań.

Zdjęcia reklamowe Twoich produktów możemy wykonać w pełni wyposażonej pracowni w Rzeszowie lub w Twojej firmie. Nasz sprzęt jest w pełni mobilny, możemy stworzyć najwyższej jakości profesjonale zdjęcia reklamowe w dowolnym miejscu. Jeśli nie mieszkasz w Rzeszowie, nie martw się - możesz przesłać do nas produkty za pośrednictwem kuriera.

Otrzymasz fotografie produktowe w wysokiej rozdzielczości (do druku, ulotki, katalogu i innych materiałów drukowanych) i w niskiej rozdzielczości (do szybkiego ładowania na stronach internetowych, w sklepach e-commerce, portalach społecznościowych, biuletynach i do przesyłania pocztą elektroniczną e-mail). Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości zdjęcia produktów bez względu na to, gdzie mieszkasz, zadzwoń pod numer +48 601508689 lub kliknij tutaj, aby wysłać

fotografia-produktowa
fotografia-produktowa
fotografia-produktowa
fotografia-produktowa
fotografia-produktowa
fotografia-produktowa

Zobacz więcej zdjęć produktowych


 

Istnieje wiele sposobów, aby wykonać dobre zdjęcia produktowe.

Jedno jest pewne...zdjęcia produktowe wykonane na białym tle są niezwykle wszechstronne. Wkorzystuje się je na stronach internetowych w e-biznesie a także w materiałach drukowanych i aplikacjach marketingowych. W zależności od produktu, jego właściwości i miejsca wykorzystania możemy zaproponować fotografie reklamowe na których produkt znajduje się na czystym białym tle lub posiada naturalny cień i częto stosowane odbicie.

 

wyciety

z wyciętym tłem

cien

z cieniem

odbicie

z odbiciem

 

Dobry wizerunek to profesjonalna fotografia reklamowa wizerunkowa

Uzupełnieniem zdjęć produktów na białym tle są zdjęcia reklamowe wizerunkowe, aranżowane. Swoim klientom polecamy wykonanie zdjęć wizerunkowych w których naturalne otoczenie buduje przyjemne skojarzenia działające na emocje a produkt pozostawia miłe wspomnienia. Czy warto wykonać zdjęcia wizerunkowe...? Oczywiście ponieważ w większości jest to pierwszy kontakt klienta z produktem.

Możesz na nas liczyć. Wykoszystamy nasze doświadczenie aby Twój produkt prezentował się profesjonalnie.

 

fotografia-produktowa-kreatywna
fotografia-produktowa-kreatywna
fotografia-produktowa-kreatywna
fotografia-produktowa-kreatywna
fotografia-produktowa-kreatywna
fotografia-produktowa-kreatywna

Zobacz więcej przykładowych zdjęć produktowych wizerunkowych

Użyteczne informacje i często zadawane pytania

Usuwanie tła

W procesie postprodukcji i edycji usuwamy tło ze zdjęcia. Produkty przedstawione są na białym tle, w wyniku czego uzyskujemy wysokiej jakości zdjęcia. Na zamówienie możemy również dostarczyć Państwu pliki zawierające ścieżkę odcięcia.

Co to jest wysoka rozdzielczość zdjęć?

Zdjecia w wysokiej rozdzielczości wykorzystuje się w materiałach drukowanych, gdzie ważny jest duży rozmiar. Ze względu na wielkość pliku nie nadają się do internetu. Duża liczba pikseli gwarantuje bardzo dobrą jakość wydruku. 

Co to jest niska rozdzielczość zdjęć?

Zdjęcia w niskiej rozdzielczości bardziej nadają się do wykorzystania na stronach internetowych i do przesyłania pocztą elektroniczną. Im mniejszy obraz, tym mniejszy rozmiar pliku, dlatego Twoja strona będzie się ładować szybciej. Jeśli używasz SEO (pzycjonowanie strony) jako strategii marketingowej online, szybkość jest ważnym czynnikiem, który brany jest pod uwagę w wynikach wyszukiwania. Dostarczymy Państwu obie wersje zdjęć, do korzystania w trybie online i do w wysokiej jakości publikacji drukowanych.

Licencje

Wszystkie otrzymane od nas zdjęcia możesz wykorzystywać na wszystkich polach eksploatacji bez ogranieczeń czasowych.