Fotografia Reklamowa

 

Fotografia reklamowa jest bardzo ważnym elementem dzisiejszego biznesu

Bardzo często zdjęcia reklamowe są pierwszym kontaktem klietna z produktem

 

odzież i moda

moda i uroda

fotografia reklamowa portret studiofc

portret

fotografia reklamowa biznes studiofc

fotografia biznesowa

fotografia reklamowa 3D studiofc

zdjęcia 3D

Bardzo często fotografia jest pierwszym kontaktem klietna z produktem i często ten pierwszy kontakt decyduje... o tym czy dany produkt lub usługę zakupi. W dzisiejszych czasach coraz więcej kupujemy przez internet, przeglądamy wiele ofert, czyli oglądamy zdjęcia produktowe, a następnie jak zainteresuje nas produkt to czytamy. Jako społeczeństwo stajemy się wzrokowcami, oglądamy zdjęcia, umieszczamy na portalach społecznościowych, przesyłamy innym ponieważ jest to wygodne. Każdy zna stwierdzenie, że obraz zastępuje 1000 słów.

Przynosi nam wielką radość tworzenie zaawansowanych fotografii produktów, które czynią cuda w marketingu. Lubimy wszelkie wyzwania, które są pretekstem do korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy technicznej w fotografii reklamowej. Jesteśmy perfekcjonistami w tworzeniu wysokiej jakości zdjęć produktowych.
Nasza codzienna praca jest bardzo zróżnicowana. Jednego dnia wykonujemy sesję odzieżową w studiu, innego dnia robimy zdjęcia przepysznych potraw w restauracji lub wyjeżdzamy w piękne Bieszczady sfotografować wyjątkowy hotel lub pensjonat  w malowniczym otoczeniu.